Заміна фурнітури на вікна

Заміна фурнітури на вікна в Харкові та Чугуєві

Працездатність фурнітури визначає повноцінне функціонування віконної конструкції. Вихід з ладу будь-якого з компонентів призводить до значних проблем в експлуатації вікон, тому рекомендується своєчасний виклик майстра додому для ремонту. У більшості випадків люди ігнорують дрібні несправності фурнітури, тому в майбутньому потрібно її заміна, а не реставрація.

Компанія «ВІКНА Гарант плюс» проводить заміну фурнітури та ущільнювачів на вікна по всій Харківській області. Наші кваліфіковані фахівці швидко вирішать проблему несправних елементів віконної конструкції і встановлять нові, якісні деталі. Проведення такого ремонту значно збільшує термін експлуатації вікон і покращує їх технічні характеристики. Конструкція з хорошою фурнітурою захистить приміщення від впливу високих і низьких температур, вологи, шумових подразників і пилу.

Коли потрібна заміна фурнітури на вікна?

Ситуацій, в яких може знадобитися заміна фурнітури, трапляється дуже багато. Найчастіші з них:

  • Знос і витікання терміну придатності будь-яких деталей віконної конструкції;
  • Проблеми в роботі механізмів (неприємні звуки при відкритті і закритті вікна, провисання стулок і так далі);
  • Поломки через неправильну експлуатацію вікон (різкі смикання за ручки, грюкання стулками і багато іншого);
  • Зміна інтер’єру або інші причини, через які клієнт хоче змінити працюючу фурнітуру на іншу.

Заміна фурнітури на вікнах під ключ займає небагато часу, але загальний обсяг робіт залежить від кількості вікон, які потрібно обслужити. В цілому, майстри справляються за один виїзд, якщо мова не йде про оптових замовленнях.

zamena furnituru

Яка фурнітура вважається якісною?

Компанія «ВІКНА Гарант плюс» пропонує виключно високоякісні елементи для заміни фурнітури. Ви можете самі переконатися в хороших технічних характеристиках деталей, оцінюючи їх працездатність за наступними критеріями:

  • Зносостійкість. Мається на увазі кількість відкриттів і закриттів вікна без появи несправностей. Якісна фурнітура дозволяє зробити не менше 10 тисяч циклів.
  • Можливість заміни. Чим більше універсальні деталі для вікон, тим простіше і дешевше їх буде поміняти.
  • Корозія. Металеві конструкції не повинні піддаватися корозії. Поява її ознак відразу свідчить про низьку якість матеріалу
  • Простота використання. Мудровані механізми не вітаються в експлуатації віконних конструкцій.

Оформляйте замовлення заміни фурнітури на вікна, а щоб вона служила довго, за нею потрібно доглядати і регулювати. Компанія «ВІКНА Гарант плюс» також надає послуги з техобслуговування вікон і їх сезонної регулюванню.

Де замовити заміну фурнітури на вікна?

Якщо ви бажаєте швидко виправити несправності в роботі фурнітури вікон за низькою ціною і з гарантією високої якості, то звертайтеся в компанію «ВІКНА Гарант плюс». На кожне співпрацю ми укладаємо договір і працюємо не тільки з фізичними особами, а й з організаціями. Вартість послуг майстра набагато нижче, ніж на ринку, так як ми закуповуємо фурнітуру за цінами виробника. Замовлення заміни фурнітури на вікна можна зробити через телефонний дзвінок, електронний ящик або звернувшись до нас в офіс. Кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи підкажуть оптимальне рішення вашої проблеми і нададуть гнучку систему оплати, в якій передбачені знижки і акції.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.