Холодне скління

Холодне скління балконів в Чугуєві та Харкові

Холодне скління балконів проводиться в тому випадку, коли приміщення в більшій мірі використовується як сховище. Тоді не треба домагатися високого ступеня збереження тепла, на рівні комфортного для проживання. Для зберігання продуктів і речей буде досить і плюсової температури. Компанія «Гарант Плюс» пропонує холодне і тепле скління в Чугуєві і населених пунктах Харківської області. Ми займаємося склінням лоджій, балконів та інших приміщень в будинку, квартирі або на виробництві. Наші фахівці підкажуть найбільш підходящу конфігурацію, для ідеального балансу між функціональністю і ціною. Для цього потрібно безпосередньо звернутися по телефону (093) 905-72-99, або ж оформити заявку на електронну дзвінок. У прайс-листі можна побачити вартість всіх робіт.

Ціна на холодне скління балконів алюмінієвим профілем

Ціна на роботу формується за кількома показниками:

  • розміри вікна;
  • наявність додаткових комплектуючих ─ сітки, відливи, підвіконня;
  • види склопакета;
  • вид алюмінієвого профілю;
  • чи потрібні роботи по демонтажу;
  • виконання додаткових завдань.

Процес оформлення замовлення і формування ціни зазвичай виглядає наступним чином: замовник називає час, коли готовий прийняти зморщок, він виїжджає на місце консультує і допомагає підібрати види матеріалів, придатних в даному випадку. Після чого буде складено детальний прайс-лист, з ціновою пропозицією. Якщо замовник з усім згоден він обумовлює терміни, а майстри приступають до роботи.

holodnoe-osteklenie-balkonov

Що дає холодне скління балкона?

За рахунок того, що доступ повітря через щілини припиняється, падіння температур навіть в зимовий час не дуже велике. У приміщення не потрапляє сніг, волога, замовник отримує сухе прохолодне приміщення, яке буде регулювати різницю до навколишньої температури в межах десяти градусів за Цельсієм. У разі, коли балкон буде використовуватися влітку і взимку в якості додаткової кімнати, краще скористатися теплим склінням, а також утеплити балкон і зайнятися його обробкою.

Професійне скління з гарантією на довгі роки

На відміну від дерев’яних вікон металопластикові володіють хорошими показниками зносостійкості, не вимагають додаткового догляду і трудовитрат. Тому вони прослужать не менше сорока років. Компанія «Гарант Плюс» надає гарантію на виконану роботу, проводячи обслуговування і стежачи за роботою наших фахівців. Крім того, наші клієнти можуть отримати знижки і взяти участь в акціях. Для соціально незахищених верств населення ми надаємо розстрочку і допомагаємо підібрати найбільш вигідну конфігурацію. Саме тому ціни на холодне скління в Чугуєві найбільш доступні.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.