Вхідні групи

Замовити вхідні групи в Харкові та Чугуєві

Якщо в невеликих магазинчиках, аптеках, і інших місцях громадського користування в якості входу найчастіше використовують пластикові двері, то до входу в великі місця, такі як банки, бізнес-центри або торгові комплекси, пред’являють підвищені вимоги естетичності, зносостійкості, міцності. Стандартні пластикові двері їм не відповідають, і найрозумніше, доцільне рішення – замовити вхідні групи.

Вхід – то, на що в першу чергу звертають увагу люди при відвідуванні будівлі. Він повинен бути естетично привабливим, витримувати значний людський трафік протягом повного терміну експлуатації, захищати від холоду, спеки, опадів, бруду і пилу.

Щоб вхідні групи не викликали нарікань, і відповідали необхідним параметрам, рекомендуємо купити їх у професіоналів. Компанія «Гарант Плюс» займається виготовленням дверей більше 10 років. Ми маємо в своєму розпорядженні власним виробництвом, досвідченим персоналом, і професійним обладнанням, що дозволяє виконувати навіть найскладніші замовлення в короткі терміни.

Особливості та переваги вхідних груп

При створенні використовують «холодний» або «теплий» профіль, в залежності від побажань замовника. Перший варіант вибирається у випадках, коли немає необхідності підтримувати кімнатну температуру всередині приміщення. Теплий же профіль забезпечує чудову теплоізоляцію, і гарантує, що в приміщенні навіть у холодну погоду буде прийнятна, комфортна температура

Замовте замір вхідної групи, або надішліть власний ескіз. Виділяємо безліч переваг вхідних груп:

  • Висока светопропускная здатність;
  • Різноманітність можливих конфігурацій;
  • Широкий вибір матеріалів виготовлення;
  • Вигідна, відносно недорога ціна;
  • Створення додаткового місця для реклами;
  • Надійний захист будівлі від зловмисників.

Двері від нашої компанії перетворять зовнішній вигляд будівлі, впишуться навіть в хитромудрий екстер’єр, забезпечать комфортну експлуатацію протягом десятиліть.
vhodnye_gruppy

Які існують вхідні групи?

  • Орні. Класичний і найбільш доступний варіант, може мати 1 або 2 стулки, відриватися назовні або всередину.Це можуть бути двері для під’їздів , магазинів, складів.
  • Митників. Найкраще підходять для приміщень із середнім трафіком, відкриваються в 2 сторони, зовнішню і внутрішню
  • Автоматичні. Стильні, безшумні конструкції, оснащені спеціальним датчиком руху, або радаром. Безпечне пристрій, регулюється швидкість, ширина і затримка відкриття.
  • Підйомно-розсувні. Міцна конструкція зі з’їжджає в бік стулкою. Часто цей варіант замовляють для заміських будинків.

Як зробити замовлення в «Гарант Плюс»?

Компанія «Гарант Плюс» – виробник дверних конструкцій з величезним досвідом і великою повагою до клієнтів. Наші ціни – оптимальне поєднання ціни та якості, у вартість не включена націнка магазину, перекупника, посередника, як це відбувається в інших місцях. Надаємо спеціальні знижки для постійних клієнтів, відвантажуємо оптові та роздрібні поставки. Швидко обробляємо і виконуємо замовлення, на складі завжди є необхідні комплектуючі.

Замовити установку вхідних груп можна за телефоном, вказаним на сайті, або скориставшись електронною поштою. Ви також можете відвідати наші офіси, що знаходяться за адресами м Чугуїв, вул. Харківська, 249 та вул. Харківська, 157.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.