Veka

Опублікував в ,
649
Veka

Профілі Veka – на ринку півстоліття

Географія виробництва вікон ПВХ з профілів Veka досить широка. Головне підприємство знаходиться в Німеччині, а дочірні – в КНР, США, Україні та інших європейських країнах. Компанія була заснована в 1968 році, з кожним роком її продукція удосконалювалася і адаптувалася для кліматичних умов жителів різних куточків світу, де відкривалися дочірні підприємства.

5 приводів вибрати профілі Veka

Плануючи замовити вікна, двері, балконні блоки, споживачі намагаються вибрати оптимальне співвідношення ціни і якості. Чому варто замовити конструкції з профілів Veka?

  1. Невимогливість в обслуговуванні. Такі конструкції не потребують специфічному догляді. Необхідно лише протирати пил і періодично мити відповідними засобами.
  2. Надійне якість збірки, яке дозволяє досягти високої міцності профілю.
  3. Стійкість до негативних впливів навколишнього середовища: снігу, дощу, високій температурі, ультрафіолету.
  4. Можливість вибору відповідного забарвлення профілів по каталогу у відповідності з інтер’єром приміщення і дизайнерськими задумами.
  5. Висока тепло- і шумоізоляція.

Профілі Veka виробляються в широкому асортименті (більше 1600 варіантів).

Де недорого замовити вікна з профілів Veka

Вікна з профілів Veka недорого ви можете замовити в компанії GarantPlus. Ми є виробниками світлопрозорих конструкцій і пропонуємо вигідні ціни для наших клієнтів. Отримати додаткові можливості для економії ви можете, якщо:

  • Станете нашим постійним клієнтом.
  • Зробите оптовий замовлення.

Серед наших замовників:

  • Жителі котеджів і багатоповерхівок.
  • Невеликі магазини і торгові центри.
  • Комерційні підприємства і державні установи.

З кожним клієнтом укладаємо договір, надаємо гарантію на виробництво і якісну установку конструкцій з профілів Veka. Виконуємо ремонт та обслуговування віконних конструкцій.

54321
(2 голосов. В средним 5 из 5)
Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.