Утеплення квартир

Утеплення КВАРТИР

Утеплення (фасаду) квартир пінопластом товщиною 50 мм, включаючи вартість матеріалів

Найменування од.вимір. ціна
Утеплення квартир пінопластом “Стандарт” 50мм – матеріали українського виробництва “СТОЛІТ” м2 від 300 грн
Утеплення квартир пінопластом “Оптима” 50мм – суміші RedBag м2 від 350 грн
Утеплення квартир пінопластом “Максимум” 50мм – всі матеріали “Ceresit”, крім утеплювача м2 від 450 грн

Утеплення (фасаду) квартир пінопластом товщиною 100 мм, включаючи вартість матеріалів

Утеплення квартир пінопластом “Стандарт” 100мм м2 від 350 грн
Утеплення квартир пінопластом “Оптима” 100мм – суміші RedBag м2 від 400 грн
Утеплення квартир пінопластом “Преміум” 100мм м2 від 450 грн
Утеплення квартир пінопластом “Максимум” 100мм м2 від 500 грн

Утеплення (фасаду) мінераловата товщиною 50 мм, включаючи вартість матеріалів

Утеплення квартир мінераловата “Стандарт” 50мм м2 від 400 грн
Утеплення квартир мінераловата “Преміум” 50 мм м2 від 550 грн
Утеплення квартир мінераловата “Максимум” 50мм м2 від 700 грн

Утеплення (фасаду) квартир мінераловата товщиною 100 мм, включаючи вартість матеріалів

Утеплення квартир мінераловата “Стандарт” 100мм м2 від 650 грн
Утеплення квартир мінераловата “Преміум” 100мм м2 від 750 грн
Утеплення квартир мінераловата “Максимум” 100мм м2 від 900 грн

Герметизація швів

Теплий шов (включаючи вартість матеріалів) м.п. від 300 грн
Теплий і ГАРНИЙ шов (включаючи вартість матеріалів) м.п. від 350 грн

Монтаж /демонтаж і ремонт водостічних труб, не включаючи вартість матеріалів

Демонтаж старих труб м.п. від 40 грн
Монтаж нових труб на старі неушкоджені кріплення м.п. від 150 грн
Монтаж нових труб на нові кріплення м.п. від 200 грн
Комплексні роботи по заміні водостічних труб м.п. від 220 грн

Утеплення квартир в Чугуєві та Харкові

Сьогодні утеплення квартир є дуже актуальним питанням майже для кожної родини. Затребуваність послуг з утеплення квартир в першу чергу можна пояснити стрімким зростанням тарифів на комунальні послуги, що стимулює задуматися про пошук інших ефективних і економічно вигідних рішень для збереження тепла в квартирі. Утеплення квартир може бути внутрішнім і зовнішнім, в залежності від того, де саме будуть розташовуватися утеплювальні матеріали. Найбільш популярним варіантом вважається зовнішнє утеплення, має ряд незаперечних переваг. Також для утеплення рекомендується установка енергозберігаючих вікон та дверей.

Компанія «Гарант Плюс» пропонує своїм клієнтам ефективне і недороге утеплення в Чугуєві і Харківському районі. Ми підкажемо, як краще утеплити вашу квартиру і істотно заощадити на комунальних платежах. Щоб замовити утеплення квартири зв’яжіться з нами за телефоном (093) 905-72-99 або напишіть на електронну пошту, вказану на сайті.

Утеплення квартир – просте і вигідне рішення

uteplennaya-kvartyryi-chuguev

До переваг утеплення фасаду квартири можна віднести:

 • Хорошу тепло і звукоізоляцію. Зовнішнє утеплення стін дозволить не тільки зберегти тепло в квартирі в холодну пору року, але і захистить вас від вуличного шуму;
 • Економію вільного простору в квартирі (в порівнянні з внутрішнім утепленням);
 • Збільшення термінів експлуатації стін за рахунок запобігання промерзання, утворення конденсату і розростання грибка;
 • Поліпшення зовнішнього вигляду фасаду, що особливо актуально для старих і давно не ремонтованих багатоповерхових будинків;
 • Економія коштів на опаленні. Через стіни йде близько 25% тепла, а утеплення квартир дозволяє істотно скоротити цей відсоток;

Для утеплення фасадів найчастіше використовуються такі матеріали, як пінопласт, пінополістирол, мінеральну вату, пінополіуретан і інші. Також великою популярністю користуються еко-утеплювачі, в складі яких присутні конопля, льон, солома та інші натуральні матеріали. Фахівці компанії «Гарант Плюс» докладно проконсультують вас про всі переваги утеплення і допоможуть підібрати оптимальний варіант саме для вашої квартири. Установка енергозберігаючих вікон і дверей також допоможе зберегти тепло і затишок у вашій квартирі і скоротити витрати на опалення.

Утеплення квартир за доступною ціною

Щоб отримати послуги з утеплення балконів недорого зверніться до фахівців компанії «Гарант Плюс». Ми пропонуємо вигідні умови співпраці для оптових і постійних покупців, а також надаємо кредити і розстрочку, працюємо за державною програмою утеплення приватних будинків і квартир. Також наша компанія є виробником віконних і дверних конструкцій, що дозволяє нам пропонувати низькі ціни на придбання і встановлення енергозберігаючих вікон та дверей. Заміри і розрахунок вартості робіт по утепленню надаються безкоштовно. Звертайтеся до фахівців компанії «Гарант Плюс» і ми зробимо все можливе для збереження тепла у вашій квартирі.

8 коментарів
 1. Утепление квартиры сделали в течении трех дней, очень хорошо. Низкая цена, доволен по качеству. Советую

  1. Спасибо за отзыв, стараемся угодить в утеплении квартир и домов нашим клиентам. Стараемся использовать новые материалы и технологии для сохранения тепла в помещениях в ногу со временем.

 2. Мне в селе Мартовая улица Харьковская, в пятиэтажке сделали утепление квартиры, очень быстро и качественно,спасибо большое за низкую цену,мне как пенсионеру это очень приятно

 3. Спасибо Вам за утепление квартиры,приехали в с.Мартовая раньше чем назначили срок,сделали утепление за два дня,очень хорошо и дешевле всех. Подсобираю и куплю пластиковые окна дочке живет в Чугуеве, она и посоветовала.

 4. Благодарю за отличную работу фирмы Гарант плюс по утеплению моей квартиры,звонил в Чугуев, дёшего и качественно, ребята хорошие, отзывчивые, рекомендую. Много соседей дома увидели работу забегались, кто решил купить балконную раму, кто окно пластиковое, кто утепляется как я.

 5. Утеплили фасад квартиры в Башкировке: быстро , качественно , цена доступная ( обращался в другие фирмы Чугуева, запросили намного дороже за такую -же работу ) . Коллектив молодой , слаженный , доброжелательны ,Отдельная благодарность Игорю ( высотные работы ),

 6. Заказали на фирме Гарант плюс утепление фасада в квартире, быстро приехали, качественно утеплили фасад квартиры в Новопокровке Чугуевский район, цены мне понравились. Поспрашивала на других фирмах, предоплата и становимся в очередь, когда начнут делать внятного ответа не услышала. Сотрудник с Гарантплюс пообещал в течении недели сделаем, начнем как освободится одна из бригад, у них сделала заказ и непожалела. Буду рекомендовать.

 7. Работники фирмы ГАРАНТ плюс сделали утепление фасада квартиры: быстро ,качественно , цена доступная ( обращался в другие фирмы ,запросили намного дороже за такую-же работу в Чугуеве ) Коллектив молодой ,дружный ,доброжелательный ,Отдельная благодарность – Игорю ( высотные работы ). Успехов вам в вашей работе и побольше клиентов.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.