Утеплення балконів

Утеплення балконів зсередини і зовні в Чугуєві і Харківській області

Утеплення балконів всередині дає можливість використовувати їх як житлове приміщення. При повноцінному комплексі робіт, балкон можна перетворити в кабінет, зимовий сад або навіть продовження спальні. Сучасні матеріали дозволяють знизити втрати тепла настільки, що різниці в температурах між балконом і житловою кімнатою не буде ніякої. Компанія Гарант Плюс пропонує скління, всі види утеплення і внутрішнє оздоблення балконів, мансард, лоджій та інших приміщень, із застосуванням різних технологій і матеріалів. Наші менеджери допоможуть підібрати найбільш правильну конфігурацію, зорієнтують за ціною і термінами. Оформити безкоштовний виклик замірника і отримати консультацію можна за телефоном (093) 905-72-99.

Щоб добитися ідеального температурного режиму на балконі, треба враховувати кілька факторів:

 • внутрішнє утеплення, буде ефективним тільки в комплексі з хорошою віконною системою і зовнішніми роботами;
 • при утепленні потрібно пам’ятати про вологість і повітрообмін;
 • обов’язково потрібно обробка проти цвілі.

Внутрішнє утеплення балконів ─ етап дозволяє підвищити температуру на балконі до комфортної влітку і взимку. З його допомогою можна буде тут тримати кімнатні квіти і навіть спати.

Як проводиться утеплення балконів всередині?

Головна відмінність професійної роботи в тому, що майстер приїжджає на місце і складає індивідуальну схему монтажу. Універсальних матеріалів, придатних для всіх випадків життя просто немає, але певний алгоритм дій є:

 1. Перевірка герметичності і теплопровідності віконної системи;
 2. Закладення швів, щілин і отворів;
 3. Герметизація і обробка від цвілі і бактерій;
 4. Шар стабілізуючою підкладки між утеплювачем і стіною;
 5. Створення каркасу;
 6. Укладання утеплювача;
 7. Зовнішня обробка.

Для кожного етапу підбирається свій матеріал, виходячи з особливостей приміщення, стін, рівня вологості і інших параметрів. Розміри приміщення, складність та обсяги робіт відіграють велику роль при формуванні ціни.

uteplenie-balkonov-iznutri

Професійне утеплення балконів ззовні в Чугуєві і Харківської області

Зовнішнє утеплення балконів ─ це ще один етап для їх перетворення в затишне продовження квартири, з місця зберігання продуктів і не дуже потрібних речей. Воно допомагає домогтися більшої стабільності температур, з меншою втратою внутрішнього простору. Компанія «Гарант Плюс» пропонує повний комплекс послуг по створенню з балконів, мансард і лоджій затишного куточка, який можна використовувати з будь-якими цілями. Ми допоможемо засклити, утеплити і зробити внутрішню обробку. Наші майстри працюють з безліччю матеріалів і допоможуть підібрати найбільш ідеальну комбінацію, саме для вашого балкона.

Навіщо проводиться зовнішнє утеплення балконів?

Деякі власники квартир в Чугуєві вважають, що цілком достатньо і внутрішнього утеплення, але це не так. Зовнішнє утеплення балкона проводиться з кількох причин:

 • Якщо робити тільки внутрішнє утеплення, то потрібно брати більше матеріалів, що призведе до втрати внутрішнього простору.
 • Бетонна або цегляна стіна, з якої зроблений балкон, буде утворювати конденсат всередині стіни через перепад температур.
 • Зазвичай в Харківській області внутрішнього утеплення мало. Сучасні матеріали і технології дозволяють значно знизити витрати на опалення, за допомогою додаткових робіт. За допомогою правильно підібраного внутрішнього і зовнішнього шару, а також віконної системи, можна підвищити температуру на балконі до +22 взимку.

uteplenie-balkonov-snaruzhi

Що таке утеплення балконів ззовні під ключ?

Всі роботи під ключ, включають в себе повний спектр послуг в даному напрямку. Тобто, замовнику нічого не треба буде робити. Крім того, при таких умовах буде краще гарантійне обслуговування, так як майстри робили все самі і знають всі нюанси. Утеплення балконів ззовні включає в себе кілька етапів це:

 1. Стабілізація основних конструкцій ─ зміцнення, забивання отворів і швів;
 2. Гідроізоляція;
 3. Утеплення;
 4. Закріплення монтажної сітки;
 5. Клей і штукатурка;
 6. Фарбування.

Під час оформлення замовлення майстер-заміряє виїжджає на місце і рекомендує, які види матеріалів краще використовувати в даному випадку.

Яка ціна на утеплення балконів ззовні?

Основне питання, яке цікавить замовника ─ ціна. Компанія «Гарант Плюс» надає найбільш доступні цінові пропозиції на виконання всіх типів робіт, у нас існує система знижок для пенсіонерів та розстрочення для того, щоб роботи були зроблені в потрібний момент. Також ми беремо участь в державній програмі енергозбереження, при якій держава відшкодовує фізичній особі частина витрат.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.