Утеплення балконів в Чугуєві

Опублікував в ,
528
Утеплення балконів в Чугуєві

Чим відрізняється утеплення зовні і зсередини

Зовнішнє утеплення балконів в Чугуєві – найбільш частий метод підвищення комфортабельності в цьому приміщенні. Воно використовується як в комплексі з внутрішнім, так і окремо. Балкони і лоджії вже давно не виконують функції місця для сушки білизни і зберігання лиж. Сучасні матеріали допоможуть перетворити їх в частину кімнати, зимовий сад або місце для чаювання. Будь-яка задумка стане реальністю, якщо правильно підготувати приміщення. Компанія Гарант Плюс пропонує послуги з скління, а також всіма видами утеплення. Для цього використовуються тільки високоякісні сучасні матеріали, з підвищеним рівнем безпеки.

Наші менеджери будуть раді допомогти визначитися з видами робіт, матеріалами, вартістю і термінами, для отримання повноцінної консультації замовнику треба звернутися до нас по телефону (093) 905-72-99.

uteplenie-balkonov

Навіщо проводиться утеплення балкона зовні?

Вирішивши перетворити свій балкон в квартирі в житлове комфортабельне приміщення, власник стикається з проблемою обмеженості простору. Кожен сантиметр має значення, а внутрішнє утеплення відніме досить багато простору.

Зовнішнє утеплення дає масу переваг, до них відносяться:

 • Віднесення точки утворення роси, від стіни. Це дасть можливість не турбуватися про вологу всередині приміщення і створити комфортний мікроклімат.
 • Зменшення витрати простору всередині приміщення. Так як бетонна панель буде перекрита утеплювачем, всередині можна буде його використовувати менше.
 • Збільшення температури всередині приміщення.

Утеплення балкона зовні під ключ гарантовано підвищує комфортність всередині приміщення, а також дасть можливість значно знизити втрати тепла.

Ціна утеплення лоджії зовні

Процедура включає в себе створення ізоляційного шару з декількох шарів:

 • гідроізоляція;
 • утеплюючий матеріал;
 • монтажна сітка;
 • штукатурка;
 • фарба і грунтовка.

Кожен елемент даної конструкції може відрізнятися, його вигляд визначається майстром при виїзді на об’єкт. Може змінюватися різновид гідроізоляції, товщина утеплювача, марка фарби і штукатурки. Ціна розраховується на квадратний метр, в її входить вартість установки і матеріалів, крім того вирішальним є і загальний обсяг завдань. У разі великого комплексного замовлення можна розраховувати на знижки. Головне про що варто пам’ятати ─ найкращий результат можна отримати, підійшовши до питання комплексно. Зовнішнє утеплення доповнюється внутрішньою обробкою, заміною вікон, інакше одиничне поліпшення може не дати результату.

Чим відрізняється професійне утеплення стін лоджії зсередини

Для отримання хорошого, термічно стабільного приміщення в будинку, варто спочатку розібратися в технології. Основні помилки, які робить власник, це не маючи достатньо навичок, спроби самостійно все зробити. В результаті буде витрачено багато коштів, а результат взимку не потішить. Правильне утеплення лоджії всередині нагадує собою «бутерброд» з термоізоляційних і гідроізоляційних матеріалів. Порядок робіт включає:

 • усунення щілин і отворів, через які проходить повітря;
 • нанесення герметика в місцях, де може проходити волога;
 • ще один шар герметика на всіх поверхнях, для уникнення конденсату;
 • окремий шар утеплювача на всіх бетонних поверхнях, для усунення холодних містків;
 • установка каркаса, в який закладається основний утеплювальний матеріал і нашивається внутрішня обшивка.

В кожному випадку враховується специфіка приміщення і матеріалів, з яких вона зроблена, має значення вид стін і перекриттів, різновид скління та інші нюанси. Майстри готові взяти на себе всі турботи, по підбору матеріалів і виконання робіт, щоб утеплення стін зсередини було максимально ефективним.

uteplit-balkon

Внутрішнє утеплення балкона – це тільки початок

Всі види робіт по утепленню мають сенс тільки при комплексному підході. Для того щоб отримати максимально тепле житлове приміщення, треба утеплювати не тільки стіни. Основне значення має підбір правильних вікон і профілю, так як вони покривають більшу частину простору стіни.

Фахівці «Гарант Плюс» допоможуть підібрати весь комплекс, оформити замовлення і зорієнтують по термінах. У галереї наших робіт можна побачити фото вже готових об’єктів.

54321
(1 vote. Average 5 of 5)
Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.