Установка вхідних дверей

Установка вхідних дверей в Чугуєві і Харківській області

Вхідні двері – обов’язковий елемент будь-якого приміщення як житлового, так і виробничого призначення. Це міцні конструкції, що мають полотно, коробку, петлі і замки. Головне призначення двері – забезпечити безпеку і збереження будинку або закладу і того, що знаходиться всередині. Конструкції можуть виготовлятися з ПВХ, металу, алюмінію та інших матеріалів в залежності від майбутніх умов експлуатації.

Підібрати оптимальний варіант і замовити установку вхідних дверей пропонує компанія «Гарант Плюс». Також ми можемо виготовити броньовані і під’їзні конструкції на замовлення. Для зручності клієнтів на нашому сайті є спеціальна контактна форма, заповнивши поля якої можна відправити запит на безкоштовний вимір отворів. Іншу корисну інформацію надасть консультант по номеру (093) 905-72-99.

Як вибрати ідеальну вхідні двері?

Основна умова, що пред’являється до подібних конструкцій – взломостойкость. Чим надійніше броньовані двері, тим вище ймовірність зберегти приміщення від несанкціонованого проникнення і псування об’єктів всередині нього. Але, крім цього, при виборі певної моделі, слід врахувати ще кілька важливих критеріїв:

  • товщина конструкції;
  • наявність декількох замків з різним механізмом дії;
  • якість утеплювача усередині дверей;
  • призначення майбутньої двері: квартирна, вулична, броньовані;
  • тип обробки з обох сторін.

Не останню роль відіграє ергономічність вироби. Конструкція не повинна деформуватися і осідати згодом, проблематично відкриватися і закриватися. У квартирних варіантах варто звернути увагу на рівень шумоізоляції. Якщо у вас галасливі сусіди, то краще придбати виріб з декількома ізоляційними шарами з наповнювача.

ustanovka-vhodnoi-dveri

Естетична складова двері – ще один важливий фактор. Наш консультант запропонує широкий вибір варіантів обробки зовнішньої і внутрішньої сторони конструкції. Виріб може бути забарвлене в будь-який вподобаний колір, імітувати натуральні деревні породи або доповняться різними декоративними елементами.

Недорога і надійна установка вхідних дверей

Придбати конструкцію недостатньо – необхідно провести її якісний монтаж, дотримуючись всіх встановлених вимог і нормативів. Самостійно впоратися з цим завданням дійсно складно, тому краще купити послугу установки вхідних дверей у професіоналів. Фахівці компанії «Гарант Плюс» впораються з:

  • демонтажем старої коробки;
  • підготовкою отвору до монтажу конструкції;
  • установкою виробів з наданням гарантій на довговічність, безпеку і надійність конструкції;
  • фінішною обробкою отвору;
  • установкою декоративних елементів і замків.

Нова дверна конструкція повністю виправдає покладені на неї сподівання лише в тому випадку, якщо довірити її виготовлення і монтаж справжнім майстрам. Наша компанія займається комплексною установкою дверей «під ключ» і гарантує відмінний результат за підсумком. Дізнатися терміни виготовлення конструкцій під замовлення в Чугуєві можна за телефоном, вказаним на сайті.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.