Установка ролет

Установка ролет в Чугуєві і Харьківскій області

Захисні ролети або рольставні – спеціальні конструкції по типу жалюзі, виконані з двох напрямних і рулону скріплених пластин. Їх встановлюють в гаражних і квартирних отворах, на дверях і вікнах різних підприємств, що розташувалися на перших поверхах. Рольставні дозволяють забезпечити належний захист приміщенню від злому, негативних атмосферних явищ, сторонніх звуків і світла. Вироби монтуються зовні прорізів, що перешкоджає розбивання стекол, псування покриттів і проникненню зловмисників.

Якщо ви хочете захистити приміщення від злому, то замовте послугу установки ролет у компанії «Гарант Плюс». Ми пропонуємо вироби найкращої якості, укомплектовані фірмовою фурнітурою від надійних виробників. Задати будь-які питання щодо системи рольставней можна в спеціальній контактної формі на нашому сайті або за телефоном (093) 905-72-99.

Основні функції ролет

montazh-rollet

Стандартні моделі монтуються в отвір і відкриваються вертикально шляхом «скочування» пластин в рулон зверху чи знизу. Крім прямокутних виробів бувають варіанти інших форм: трикутні, арочні, похилі. Сфера застосування таких конструкцій: перші поверхи офісних, торгових і житлових будівель, різні каси, облаштування незвичайних перегородок, гаражні ролети.

Серед ключових функцій рольставней виділяють:

  • Естетичну. Конструкції можуть служити в якості додаткового прикраси фасаду.
  • Звукоізоляційні. Недорога установка ролет – впевнений крок у бік якісної шумоізоляції. Крім цього, такі ролети не пропускають пил, бруд і пісок.
  • Енергозберігаючу. У приміщенні краще зберігається тепло, що дозволяє власникам помітно економити на опаленні в холодну пору року.
  • Захисну. Конструкції забезпечують надійний захист від варварства, злому, крадіжки і зайвої уваги з боку перехожих.

Також рольставні дозволяють підтримувати всередині приміщення сприятливий мікроклімат (не пропускають вітер, атмосферні опади, зайвий світло). Замовити і купити установку ролет – оптимальний і доступний варіант облаштування теплиць і дендраріїв.

Варіанти монтажу рольставней

tipy_ustanovki_rollet

Монтаж захисних ролет виконується кількома способами:

  • Внакладку зовні. Конструкція встановлюється прямо на дверний або віконний проріз із зовнішнього боку. Короб кріпиться на стіні безпосередньо над отвором.
  • Вбудовування. Направляючі і інші елементи вбудовуються всередині отвору. Вважається, що це один із самих естетичних варіантів монтажу.
  • Коробом всередину. Ролети кріпляться всередині отвору, але короб розгортається в сторону приміщення. Сам короб не видно і вся конструкція виглядає трохи акуратніше.
  • Вбудовування короба. Для короба формується окрема ніша в отворі. Цей спосіб відрізняється підвищеною надійністю, так як весь каркас конструкції буквально зашивається в стіни.
  • Усередині приміщень. Рольставні можна встановити і всередині приміщення. Однак при такому варіанті скло або інше зовнішнє покриття залишається беззахисним.

У «Гарант Плюс» ви можете отримати професійну консультацію і замовити установку ролет. Ми проводимо всі роботи злагоджено і в мінімальні терміни. Дізнатися діючі ціни на монтаж в Чугуєві можна за номером, вказаним на сайті.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.