Установка і виготовлення склопакетів

Склопакети в Чугуєві і Харківської області

Багато користувачів помилково вважають, що ПВХ вікна і склопакети – синонімічні поняття. Насправді це не так. Перші являють собою цільну конструкцію, що встановлюється в раму, другі – їх складова частина, через яку в приміщення потрапляє природне світло. Склопакети полягають в раму з пластикових профілів і вже після монтуються в отвір. Вікно не зможе виконувати свої основні функції, якщо в ньому не виявиться стекол, тому слід з особливою уважність підійти до їх вибору.

Купити склопакети від надійних виробників в Чугуєві пропонує компанія «Гарант Плюс». Ми допоможемо підібрати оптимальне рішення для вашої квартири або заміського будинку за доступною ціною. У нас можна оформити кредит, замовити вікна в розстрочку, а також отримати приємну знижку. Зв’яжіться з нами за номером (093) 905-72-99, щоб дізнатися подробиці співпраці і терміни виконання замовлення.

steklopakety

Види склопакетів

На вибір замовників ми можемо запропонувати кілька варіантів недорогих склопакетів:

  • Однокамерні. Включають в себе два скла товщиною в 4 мм. Дистанційна рамка має ширину 12-16 мм. Це оптимальний вибір для облаштування офісних будівель або балконних блоків, де на лоджіях вже виробили скління. Також такі склопакети можна встановити там, де не потрібна висока тепло- і звукоізоляція.
  • Двокамерні. Мають три скла по 4 мм в товщину і дистанційної рамки в 16 мм. Ідеальний варіант для монтажу в квартирах і котеджах, а також там, де необхідні хороші показники енергозбереження.
  • Енергозберігаючі. Крім звичного скла такий виріб включає в себе «i-скло», що працює за принципом теплового дзеркала. Конструкція оснащена покриттям з теплоотражающей здатністю, що дозволяє ефективно зменшувати втрати тепла. Ці склопакети універсальні і можуть встановлюватися в приміщеннях будь-якого призначення.
  • Сонцезахисні. Такий виріб містить спеціальне скло з шаром наночастинок декількох металів. Воно діє як прозорий фільтр, що відображає тепло і пропускає світло всередину приміщення.
  • Мультифункціональні. Подібні склопакети мають скла, на які нанесені спеціальні шари. Частина з них пропускає світло, інша – відображає теплове випромінювання, третя – забезпечує міцність. Такі вироби добре зберігають тепло взимку, прохолоду влітку. Також вони цілий рік створюють сприятливий мікроклімат всередині приміщення.
  • Звукоізоляційні. Особлива конструкція склопакетів дозволяє істотно знизити рівень звукопроникності. Можна встановити одно- або двокамерну конструкцію. Варто зазначити, що другий варіант має вище на 25% показник поглощаемости звуку, ніж перший.

Крім розглянутих склопакетів, ми можемо укомплектувати вікна міцним склом. Це доступний варіант, що ідеально підходить для установки в місцях, де не потрібно домагатися високих рівнів звукоізоляції та енергозбереження.

У нас ви можете замовити склопакети та вікна, не побоюючись за низьку якість продукції. Ми пропонуємо тільки надійні конструкції від провідних виробників. Зверніться до нас по вказаному телефону, щоб наш оператор відповів на будь-які ваші питання.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.