Установка і виготовлення підвіконь

Підвіконня

Сучасні багатофункціональні і естетичні віконні конструкції вимагають не менш оригінальних і якісних підвіконь, які змогли б ефектно доповнити інтер’єр. Сьогодні підвіконна плита може виконувати завдання оранжереї, бібліотеки, місця зберігання колекції сувенірів, служити робочою поверхнею або дитячим куточком. Крім цього, підвіконня відмінно справляються зі своєю ключовою обов’язком – теплоізоляцією.

Компанія «Гарант Плюс» надає можливість замовити підвіконня на вигідних умовах в Чугуєві. Ми пропонуємо всім своїм клієнтам послугу безкоштовного виміру, після проведення якого наш майстер докладно розповість про відповідні моделях і варіантах колірного оформлення. Вкажіть свої особисті дані в формі зворотного зв’язку на сайті або наберіть номер (093) 905-72-99, щоб залишити запит.

Призначення і функції підвіконь

Мало хто замислюється про те, навіщо взагалі потрібен підвіконня. Для більшості це просто декоративно-обробний елемент, який надає всієї віконної конструкції завершеного вигляду. Насправді навіть недорогі підвіконня виконують ряд дуже важливих функцій, а саме:

 • Теплоізоляція. Спочатку підвіконні плити встановлювалися для того, щоб утримувати теплий і не пропускати холодне повітря всередину кімнати. Чим щільніше він прилягає до рами, тим менше ймовірність тепловтрат.
 • Корекція. Підвіконня згладжує перепад між товщиною рами встановленого вікна і товщиною стінки. Також з його допомогою можна приховати дрібні погрішності, що виникли при монтажі вікон. Підвіконна плита відмінно закриває цементну підставу, тим самим приховує сліди будівельно-ремонтних робіт.
 • Естетичність. Так склалося, що без підвіконь вікна виглядають незавершеними і недоробленими. Багато споживачів вважають, що плита під вікном, як і штори, – обов’язковий елемент декору.
 • Практичність. Широкий підвіконня можна використовувати для чого завгодно. Його використовують в якості столу, барной стійки, місця для відпочинку за чашкою чаю, лежанки для домашніх тварин, розсадника для квітів.

Деякі види конструкцій можуть виконувати і інші функції. Існують моделі з підвищеним рівнем водонепроникності, що дозволяє використовувати їх у ванних кімнатах.

podokonnik

Переваги пластикових підвіконь

Наша компанія пропонує купити підвіконня повністю або частково виготовлені з полівінілхлориду (ПВХ). Це найпопулярніший варіант, так як він має ряд переваг на тлі інших виробів. Серед них:

 • доступна ціна;
 • міцне покриття, стійке до механічних пошкоджень;
 • вологостійкість, несприйнятливість до поразки грибком і цвіллю;
 • низький ступінь розширення при температурному впливі;
 • мінімальна схильність до усадки;
 • простота догляду і експлуатації;
 • висока естетичність.

Підвіконня від нашої компанії – вигідне, надійне і оптимальне рішення. Ми гарантуємо відмінну якість всієї пропонованої продукції, розумну вартість, широкий ряд доступних моделей, оперативну доставку і акуратний монтаж. Отримати відповіді на що з’явилися питання можна за телефоном, вказаним на сайті.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.