Ремонт дверей

Ремонт дверей в Чугуєві і Харківській області

Двері – це одна з конструкцій в інтер’єрі приміщення, яка інтенсивно експлуатується, а значить, може несподівано виходити з ладу. Своєчасний ремонт дверей дозволяє виключити виникнення неприємних ситуацій, наприклад, заклинювання замків або ручок. Тому будь-які проблеми, що виникають при використанні двері, повинні усуватися відразу після появи.

Компанія «ВІКНА Гарант плюс» пропонує свої послуги з ремонту міжкімнатних, вхідних і балконних дверей в найкоротші терміни і за помірною ціною. Ми візьмемося як за незначні, що приносять легкий дискомфорт несправності, так і за серйозні проблеми, які потребують термінового втручання. У ситуаціях, коли конструкція не підлягає ремонту, фахівці компанії допоможуть підібрати нові двері, зроблять безкоштовні заміри, швидко зроблять установку під ключ. Ми також займаємося монтажем металоконструкцій будь-якої складності. Звертайтеся до нас за телефоном, вказаним на сайті, за допомогою заявки на електронну пошту або приходьте в офіс фірми, який знаходиться за адресою: м.Чугуїв, вул. Харківська, № 249 або № 157.

Коли потрібний ремонт дверей?

Основні дефекти дверних конструкцій, які виникають при інтенсивній експлуатації або дії несприятливих чинників:

 • Зміна геометрії двері (її перекіс в ту або іншу сторону);
 • Корозійні зміни в металевих конструкціях;
 • Поломки фурнітури;
 • Несправності замку (його заїдання, заклинювання і так далі);
 • Скрип та інші звуки при відкритті і закритті дверей;
 • Механічні пошкодження декоративного оздоблення.

Замовити ремонт дверей потрібно при появі будь-якої з перерахованих проблем, щоб уникнути більш негативних наслідків. Найчастіше конструкцію можна відремонтувати навіть у самих запущених випадках, але іноді простіше купити нові двері, що супроводжується значними грошовими витратами.

remont dverej

Послуги з ремонту дверей

Існує кілька різновидів ремонту дверних конструкцій:

 • Виправлення дрібних неполадок. Навіть якщо двері використовується не дуже часто, зроблена з високоякісних матеріалів, проходить техобслуговування, все одно рано чи пізно настає момент, коли їй потрібно ремонт. У цю категорію ремонтних робіт входять всі побутові несправності, які не потребують невідкладного втручання майстра, а також реставрація зовнішнього вигляду дверей
 • Аварійне відкриття. Майстри досить часто потрібні людям, у яких зачинилися двері з ключем всередині приміщення або зламався замок. Фахівців викликають для того, щоб не погіршити проблему, адже розтин дверей вимагає професійних навичок.
 • Терміновий ремонт дверей. Людям доводиться міняти або реставрувати двері після проникнення зловмисників, що потрібно робити в стислі терміни. Як правило, постраждалі бажають відразу поміняти конструкцію, хоча в більшості випадків досить косметичного ремонту двері і установки надійного замку.

куди звертатися?

Якщо ви бажаєте недорого замовити ремонт дверей в Харківській області та місті Чугуєві, то звертайтеся в компанію «ВІКНА Гарант плюс». У нас працюють кваліфіковані фахівці, які:

 • порадять оптимальне рішення при появі будь-якої несправності двері;
 • швидко оформлять замовлення;
 • проведуть виїзд на об’єкт з проведенням діагностики;
 • швидко і з наданням гарантії зроблять ремонт;
 • дадуть поради по експлуатації двері.

Компанія намагається знайти правильний підхід для кожного клієнта, а вартість наших послуг набагато нижче, ніж на ринку, за рахунок цін виробника. Для постійних користувачів пропонуються різні акції і системи знижок.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.