Розширення балконів

Розширення балконів в Чугуєві і Харківській області

Мало хто може похвалитися містким балконом, а ось мати додаткову, нехай і невелику площу, навряд чи хтось відмовиться. Сучасні технології дозволяють шляхом проведення декількох маніпуляцій помітно розширити наявний простір. Збільшення балконів – відмінний спосіб перетворити крихітну площу в затишну зону для відпочинку або корисне місце для зберігання речей.

Замовити розширення балконів варто біля справжніх професіоналів, так як цей процес вимагає залучення багатьох фахівців – зварювальників, обробників, будівельників-монтажників і висотників. У Чугуєві на таких послугах спеціалізується компанія «Гарант Плюс». Ми пропонуємо кілька варіантів по збільшенню балконів – за основою і по підвіконню. Визначитися з відповідним методом допоможе наш майстер, який приїде до вас додому і оцінить поточний стан конструкції. Залиште запит на виїзд співробітника за номером (093) 905-72-99.

Етапи розширення балконів

Існує два основні методи збільшення площі балконів:

Бувають і інші способи, які передбачають розширення об’єкта більш ніж на 35-40 см. Однак в такому випадку потрібно отримати додатковий дозвіл з відповідних інстанцій на проведення монтажних робіт.

Перший метод дозволяє збільшити простір десь в 1,5 рази. По завершенню всіх робіт вийде надійна і довговічна конструкція. Як відбувається монтаж:

 1. Демонтується старе металеву огорожу.
 2. Формується куточок по всьому периметру бетонної основи. Зазвичай він додає по 50 см з кожного краю. Якщо відступ більше, то знизу встановлюються підпори.
 3. Монтується профіль на рівні підлоги, потім він приварюється до стіни.
 4. Встановлюється тимчасова опора.
 5. Формується повний каркас конструкції, закріплюється нижня частина підлоги.
 6. По завершенню всіх зварювальних робіт каркас покривається декількома шарами грунтовки.

Після цього залишається тільки зробити огорожі, покриття для підлоги, провести скління і фінішну обробку.

rasshirenie-balkona

Недороге розширення балконів можна реалізувати і другим способом. Для цього:

 1. Проводиться розрахунок всієї довжини необхідного профілю.
 2. Зрізаються старі перила так, щоб залишилися тільки стовпчики.
 3. Приварюється профіль спочатку з одного боку, потім з зворотної.
 4. Вся конструкція перевіряється на наявність нерівностей або вигинів. У разі виявлення таких, механічно виправляють ситуацію.
 5. Зварюються «встик» все перемички.
 6. Формується зовнішня рамка, профіль приєднується до торцевих частин перемичок.
 7. Після закінчення всіх зварювальних робіт конструкція ретельно загрунтовивают.

Як і в попередньому методі, по завершенню монтажу балкон можна склити, щоб підвищити якість тепло- і звукоізоляції в приміщенні.

Наша компанія пропонує повний комплекс послуг в цій сфері – від розширення балконів і установки енергозберігаючих склопакетів до повноцінного ЕКО утеплення. Команда фахівців володіє всіма необхідними навичками та вміннями, тому гарантовано впорається із завданням будь-якої складності. Зв’яжіться з нашим менеджером за вказаним номером, щоб призначити дату і час на виїзд майстра по виміру.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.