Радіатори

Радіатори в Чугуєві і Харківської області

Радіаторами називають конвективно-радіаційні опалювальні прилади, що забезпечують тепло і затишок в кожному будинку. Вони складаються з окремих секцій, по внутрішнім каналам яких циркулює вода. Саме ці прилади дозволяють підтримувати оптимальну кімнатну температуру в холодну пору року.

Магазин «Гарант Плюс» пропонує купити радіатори від надійних і перевірених виробників. Наші товари допомагають підтримувати комфортний мікроклімат приміщення, коли за вікном вирує негода. Якщо ви хочете вибрати ідеальний опалювальний прилад і не знаєте як, зверніться за допомогою до нашого менеджера по телефону: (093) 905-72-99.

Як вибрати і купити радіатори?

Вибір оптимального опалювального приладу залежить від двох важливих критеріїв: його типу і теплової потужності. Зберігати віддане радіатором тепло в приміщенні дозволяють спеціальні будівельні матеріали – утеплювачі.

Споживана потужність визначається:

  • типом будівлі (цегельний або панельний будинок);
  • кількістю вікон;
  • габаритами приміщення;
  • кількістю зовнішніх стін;
  • типом віконної системи (дерев’яна або ПВХ).

При покупці радіатора варто враховувати і можливі тепловтрати через таких факторів, як: зазори між віконною стулкою і прорізом, приховані дефекти і помилки при монтажі.

radiatory

Типи радіаторів

Забезпечити тепло в квартирі або будинку дозволяють такі пристрої:

  • Чавунні радіатори – міцні, довговічні і великовагові опалювальні прилади з високою теплоємністю. Вони допомагають згладжувати різкі зміни температурного режиму в приміщенні.
  • Алюмінієві радіатори – легковагі і ергономічні опалювальні прилади з високою теплопровідністю. Головна їхня відмінність – ефективна робота: 50% тепла вони випромінюють, і ще 50% забезпечує теплообмін потоками. Підтримують тиск до 16 атмосфер.
  • Сталеві опалювальні прилади – надійне обладнання з простою конструкцією. Зроблені з сталевих пластин, на яких є поглиблення для колекторів і сполучних каналів. Ми рекомендуємо замовити радіатори із сталі для індивідуальних опалювальних систем.
  • Біметалічні радіатори – пристрої вдосконаленої конструкції. У сталевого опалювального обладнання біметалічні прилади запозичили стійкість до корозії і механічних впливів. Алюмінієві радіатори наділили ці прилади здатністю витримувати високий тиск і відмінною теплопровідністю. Біметалічні радіатори справляються з пневмо- і гідроударами.

Всі перераховані вище типи опалювальних приладів мають своїх відданих шанувальників. Головна наша місія – допомогти споживачам придбати якісні радіатори та труби для пайки недорого і швидко. Ми пропонуємо продукцію від виробників, перевірених часом.

«Гарант Плюс» – це висока якість, вигідні ціни і ввічливий сервіс. Якщо у вас залишилися якісь питання про представленої продукції, зателефонуйте нам по телефону: (093) 905-72-99.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.