Засклення балконів і лоджій

Опублікував в ,
998
Засклення балконів і лоджій

Професійне скління балконів в Чугуєві та Харкові

Алюмінієве або пластикове скління балконів в наш час найбільш популярне, завдяки перевагам, які воно надає. Використовувані в роботі матеріали дають можливість близько півстоліття не турбуватися про сухості і теплі на балконі.

Компанія «Гарант Плюс» займається склінням будь-якого виду приміщень – від заміських будинків до балконів, мансард і лоджій. Ми готові виконати кожне побажання замовника. Наші менеджери дадуть відповідь на всі питання по телефону (093) 905-72-99. Кожен наш клієнт може заповнити форму зворотного дзвінка і йому зателефонують в робочий час.

Пластикове скління для максимального утеплення балкона

Установка в будинку вікон починається з вибору їх виду. Використання сучасних матеріалів допомагає значно прискорити процедуру і знизити ціну. Рами з дерева будуть коштувати значно дорожче, ніж пластикові. Догляд за ними знадобиться більше ретельний, необхідно буде регулярно займатися просоченням і фарбуванням. Пластиковий профіль після правильної установки потрібно тільки час від часу очищати і мити від зовнішніх забруднень. ПВХ профіль використовується для максимального утеплення, він має масу переваг:

  • не пропускає повітря, завдяки гарній герметизації швів;
  • добре поєднується з різними склопакетами;
  • багатокамерна структура не дає йти теплу через раму;
  • конструкції з цього профілю служать не менше сорока років.

Майстри «Гарант Плюс» безкоштовно виїдуть на об’єкт і допоможуть вибрати найкращий варіант рішення. Оформити заявку можна на сайті – це безкоштовно!

Холодне алюмінієве скління – ціна і час виконання робіт

Іноді балкон не використовується як окрема кімната, його основне призначення – зберігання речей і продуктів, що ні передбачає підвищення температури взимку до комфортних показників для житла. Досить буде добитися того щоб температура на балконі не падала нижче нуля. В такому випадку можна замовити установку алюмінієвого профілю. Він значно легше і при такому склінні ціна буде більш доступною. Алюмінієвий профіль також поєднується з багатокамерними склопакетами, але гірше зберігає температуру. Кімната з таким склінням буде досить прохолодною, щоб зберігати продукти і речі, в літній час лоджія може використовуватися як окрема кімната або кабінет.

У галереї можна подивитися фото результату роботи наших майстрів і визначитися з побажаннями.

54321
(1 vote. Average 5 of 5)
Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.