Нашим клиентам

НАШИМ ПАРТНЕРАМ

Наша компанія займається виробництвом, реалізацією та монтажем різних конструкцій з алюмінію і ПВХ профілю. Ми прагнемо до постійного поліпшення якості здійснюваних робіт, тому використовуємо тільки сертифіковані матеріали і пропонуємо послуги найкомпетентніших фахівців. Великий практичний досвід усіх співробітників і сувора регламентація всіх процесів в реалізації завдань дозволяють нам запропонувати своїм партнерам співпрацю на взаємовигідній основі.

«Гарант Плюс» відкритий до спілкування як з великими будівельними організаціями, так і приватними підприємцями, незалежно від рівня розвитку з бізнесу. Заручившись нашою підтримкою, компаньйони отримують:

 • спеціальні ціни, знижки та пропозиції;
 • широкий асортимент доступних профілів і комплектуючих до них;
 • можливість виготовити конструкцію за індивідуальним замовленням;
 • максимальну впевненість у своєчасному виконанні і доставці конструкцій клієнтам;
 • документальне підтвердження контролю якості продукції.

Маючи партнера в нашій особі, клієнти можуть розраховувати на оперативну і постійну кваліфіковану підтримку по всіх інформаційних і технічних питань. Наш фахівець завжди допоможе підібрати оптимальний варіант склопакетів, фурнітури, конфігурації профілю і методів виконання всієї віконної конструкції.

Ми використовуємо принцип персонального обслуговування кожного компаньйона, що дозволяє створити максимально чесні і плідні умови для ведення бізнесу. Компанія «Гарант Плюс» зацікавлена ​​в тривалій співпраці, тому пропонує вигідні програми для партнерів </strong>, здатні стати їх сильної прерогативою перед конкурентами.

Також, співпрацюючи з нами, ви можете отримати рекламні зразки наших товарів абсолютно безкоштовно. Це дозволить наочно оцінити рівень виконання віконних конструкцій і переконатися в якості продукції, що виготовляється.

Наші сильні сторони:
 • власне виробництво;
 • сертифікована продукція і оригінальні комплектуючі;
 • спеціалізуємося на виготовленні конструкцій нестандартних форм і розмірів;
 • застосування сучасних технологій і інновацій;
 • оперативний термін виконання замовлень будь-якого обсягу;
 • забезпечуємо своїх партнерів необхідною рекламною продукцією;
 • гнучка цінова політика.
Ми не беремо до уваги, який обсяг бізнесу у наших компаньйонів. Головна умова взаємовигідного партнерства – чесність. Від нас, як від виробника віконних конструкцій, постійні клієнти можуть отримати ввічливе обслуговування, підтримку і користь для вдосконалення своєї справи. Дізнатися подробиці взаємодії і ціни на вікна для партнерів можна у нашого оператора за вказаним номером.
Якщо ви шукаєте надійного партнера, що займається виробництвом віконних і дверних конструкцій з високоякісного матеріалу і фірмової фурнітури, то компанія «Гарант Плюс» – саме те, що потрібно. На ринку таких вироби ми працюємо з 2006 року і вже встигли накопичити хороший досвід, знання і репутацію. Ми пропонуємо всебічну підтримку і унікальні пропозиції для партнерів. З нетерпінням чекаємо цікавих заявок на плідну співпрацю за номером (093) 905-72-99.
Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.