Рішення з енергозбереження

Рішення з енергозбереження

ОГЛЯД ОБСЛУГОВУВАННЯ

Співробітники компанії «Гарант Плюс» запропонують ефективні рішення з енергозбереження, які не зажадають великих витрат, і дозволять заощадити на електроенергії, допоможуть підтримувати в приміщенні комфортний мікроклімат в будь-який час року.Пропонуємо наступні послуги:
  • енергетичне обстеження;
  • тепловизионное обстеження;
  • допомогу в компенсації за держпрограмою утеплення.
Підкажемо і допоможе реалізувати заходи щодо підвищення енергетичної ефективності будинку, підприємства. Рішення з енергозбереження розробляються компетентними, навченими фахівцями, завдяки нам ви гарантовано знизите витрати на енергоресурси.

Вартість рішень з енергозбереження

Професійна консультаціябезкоштовно
Допомога у віці коштів за держпрограмоюВід 30 %

Поширені запитання

Забезпечення енергетичної незалежності країни – один із пріоритетів нашої держави, тому було розроблено Програму утеплення будинків в Україні. Уряд, за підтримки Євросоюзу, виплачує грошову компенсацію громадянам, які зважилися на установку енергозберігаючого обладнання. Повертається компенсація, в залежності від випадку – це 30-70% від загальної витраченої суми.
Компанія «Гарант Плюс» крім професійної консультації, пропонує також встановлення енергозберігаючих віконних систем, дверей. Встановлюємо котли, радіатори, труби опалення. Пропонуємо великий вибір будматеріалів для утеплення