Розрахунок вартості матеріалів і робіт

Розрахунок вартості матеріалів і робіт

ОГЛЯД ОБСЛУГОВУВАННЯ

Одне з головних питань, яке цікавить всіх без винятку наших клієнтів: скільки доведеться заплатити? Щоб вам простіше було прийняти рішення щодо виготовлення та встановлення дверей, вікон, утеплення будинку, компанія «Гарант Плюс» пропонує безкоштовно виконати прорахунок вартості матеріалів та робіт.Детально і зрозуміло розпишемо кожен пункт в зміні, надамо її вам, щоб ви особисто могли переконатися: прорахунок виконаний точно і грамотно. Гарантуємо прозорість своїх послуг, ми високо цінуємо сформовану репутацію, і не вписуємо в кошторис зайвих, неправдивих послуг або матеріалів.Досвід і кваліфікація наших працівників дозволяють здійснювати розрахунок вартості матеріалів та робіт оперативно, вам не доведеться довго чекати.

З чого складається прорахунок вартості матеріалів та робіт

Найменування робітВартість робітВартість матеріалів
Виготовлення віконної системи кв.м.Від 150 грнВід 970 грн
Монтаж віконної системи кв.м.Від 120 грнВід 30 грн
Виготовлення дверейВід 150 грнВід 2200 грн
Установка двері кв.м.Від 150 грнВід 50 грн
Сервісні роботиВід 50 грнВід 50 грн

Поширені запитання

На ціну виробництва і монтажних робіт в першу чергу впливають вибрані матеріали, по-друге – обсяг робіт, розмір віконної системи і двері. Щоб гарантувати точний прорахунок вартості матеріалів та робіт, ми надаємо професійного замірника, який зніме мірки з дверного або віконного отвору, точно розрахує необхідну кількість будматеріалу, фурнітури.
Так, фахівці компанії «Гарант Плюс» розробили гнучку систему знижок і бонусів для постійних клієнтів. Ви можете скористатися програмою кредитування або субсидування. Регулярно проводимо акції для пенсіонерів та інвалідів.Працюємо за державною програмою утеплення квартир і приватних будинків, при якій 30-70% витраченої грошової суми повертає держава клієнту на рахунок.
Звичайно можете. Для цього скористайтеся цінами, які вказані на сайті. Однак навряд чи у вас вийде врахувати абсолютно всі витрати, потрібну кількість витратних матеріалів. Краще надати цю нелегку роботу професіоналам, тим більше, що ми виконуємо її безкоштовно.
При бажанні, ви можете самостійно закупити всі відповідні будматеріали. Ми надамо документ з переліком і потрібною кількістю, проте ви можете здійснити закупівлю повністю самостійно. В такому випадку, в нашому підсумковому прорахунку буде вказана тільки сумарна вартість робіт.