Продаж будівельних матеріалів і утеплювачів

Продаж будівельних матеріалів і утеплювачів

ОГЛЯД ОБСЛУГОВУВАННЯ

Компанія «Гарант Плюс» надає повний спектр послуг з утеплення будинку, квартири, і займається продажем будівельних матеріалів, утеплювачів на професійній основі, за недорогою ціною. Міцні партнерські відносини з перевіреними виробниками будматеріалів дозволяють нам пропонувати продукцію високої якості за прийнятними цінами.Співпрацюємо з фізичними особами та організаціями. Зацікавлені в постійних клієнтах, продаж будівельних матеріалів і утеплювачів ведеться в розстрочку, пропонуємо вигідні пропозиції, акції, знижки. Ви навіть можете зробити покупку в кредит.Надаємо великий вибір продукції, скористайтеся нашими послугами, і вам не будуть страшні навіть найсильніші морози!

Вартість будівельних матеріалів і утеплювачів

ЕКО-утепленняВід 144 грн
Енергозберігаючі вікна та дверіВід 1200 грн
Твердопаливні котли MartenВід 8000 грн
РадіаториВід 600 грн
Труби опаленняВід 20 грн
Від 32 грн

Поширені запитання

ЕКО-утеплення – це утеплення з використанням екологічно безпечних матеріалів. Теплоізоляційний шар з бавовни, вовни, конопель, дерева, іноді з льону. Він може на 100% складатися з цих природних компонентів, або мати в складі поліефірні волокна (зазвичай близько 30%). Компанія «Гарант Плюс» пропонує широкий вибір будматеріалів для ЕКО-утеплення.

Це вікно зі спеціальним склопакетом. Способом вакуумного напилення на скло наноситься шар металу настільки тонкий, що його не видно людському оку. Термін служби такого напилення – 15 років, воно значно підвищує теплозбереження поверхні.Енергозберігаюча двері – дверна конструкція з теплоізоляційними вкладишами. Зовні такі двері не відрізняється від будь-якої іншої, проте надійно захищає приміщення не тільки від холоду, але і від шуму.
Marten – це безпечні, автономні, ергономічні котли, виробник гарантує якість, індивідуальний термодинамічний і гідравлічний розрахунок. У цьому виробнику ми впевнені.
Мартовое, Кицевка, Граково, Чкаловское, Старая Гнилица, Новая Гнилица, Ивановка, Михайловка, Волохов Яр, Клугино-Башкировка, Мосьпаново, Великая Бабка, Артемовка, Пятницкое, Тетлега, Зарожное, Коробочкино, Малиновка, Терновая, Введенка, Новопкровка, Старая Покровка, Эсхар, Каменная Яруга, Малая Рогань, Рогань, Кочеток, Печенеги, Лебяжье, Васильев Хутор, Базалиевка, Юрченково, Безлюдовка, Васищево, Хорошево, Бабаи, Покотиловка, Высокий, Песочин, Буды, Люботин, Солоницевка, Малая Даниловка, Дергачи, Старый Салтов, Шевченково, Кицевка, Таганка, Пушкарное, Змиев, Люботин, Коротыч.