Виготовлення віконних систем

Виготовлення віконних систем

ОГЛЯД ОБСЛУГОВУВАННЯ

Виготовлення якісних, надійних, перевірених віконних систем – одне з головних напрямків діяльності «Гарант Плюс». Створюємо світлопрозорі конструкції типових розмірів, і за кресленнями замовника. Надаємо великий вибір матеріалів, варіантів обробки, склопакетів, фурнітури. Переваги замовлення виготовлення віконних систем у нас:
  • власне виробництво дозволяє гарантувати розумність цін;
  • високі показники міцності і довговічності наших вікон;
  • гарантія високого рівня безпеки, шумо- і теплоізоляції;
  • фурнітура, профілі і склопакети тільки від надійних, перевірених виробників.
Процес виготовлення віконних систем контролюється на кожному етапі, щоб ми могли пропонувати гарантовано високу якість за привабливою ціною.

Вартість виготовлення віконних систем

Металопластикові вікна кв.м.Від 970 грн
Алюмінієві вікна кв.м.Від 1500 грн
Розсувні вікна кв.м.Від 2000 грн
Арочні пластикові вікна кв.м.Від 1500 грн
Эковікна кв.м.Від 1200 грн

Поширені запитання

Компанія «Гарант Плюс» має в своєму розпорядженні власним виробництвом, на якому можливе виготовлення вікон нестандартної форми, розміру і за кресленнями замовника. У нас ви можете замовити трапецієподібні, арочні, круглі і кольорові вікна.

Через високу стійкості пластикових вікон до вологи, ми рекомендуємо установку саме пластикових вікон у ванних кімнатах. Для сауни краще підібрати інший матеріал, так як висока температура в приміщенні може деформувати пластик, викликати неприємний запах.
На загальну вартість виготовлення вікна впливає кілька чинників. В першу чергу, це вибрані матеріали: профіль, фурнітура, склопакети. Ударостійкі скла, укріплений профіль, і противовзломная фурнітура коштують дорожче. Також на ціну вплине наявність укосів, відливів і підвіконь, розмір віконної конструкції.
Якщо ви живете в шумному місці, і хочете, щоб віконна система захищала будинок або квартиру, не важливо, з якого матеріалу виконаний профіль. Будь-якісний віконний профіль знижує шумове навантаження приміщення на кілька десятків дБ. Щоб забезпечити додатковий рівень безпеки, замовте спеціальний шумопоглинаючі склопакети.