Монтаж металлокаркаса

Монтаж металлокаркасов в Чугуєві і Харківській області

Установка металевого каркаса з профілів – серйозний етап в облаштуванні підвісних стель, конструкцій з гіпсокартону, ряду зовнішніх робіт. За допомогою цієї процедури вирівнюють існуючу поверхню, додаючи їй надійності і міцності. Металевий профіль – найпопулярніший матеріал для облаштування каркасів. А все тому, що їх можна встановити навіть там, де постійно тримається підвищена вологість.

Замовити монтаж металлокаркасов краще у справжніх професіоналів, якими є майстри компанії «Гарант Плюс». Багатий практичний досвід дозволить нам швидко і якісно встановити необхідні для замовника конструкції будь-якої складності – від однорівневих каркасів до складних геометричних фігур. Викликати нашого співробітника для виміру в Чугуєві можна через спеціальну контактну форму на сайті або за номером (093) 905-72-99.

Особливості металевих профілів

montazh-metallokarkasov

Профілі з металу відрізняються зручністю користування. Їх легко різати, вигинати і скручувати. Саме з них можна створити каркас самої незвичайної форми і розміру, реалізувати практично будь-які будівельно-ремонтні задуми. Серед основних переваг такого матеріалу:

  • надійність і стійкість формується каркаса;
  • мінімальна трудомісткість;
  • вогнетривкість і вологостійкість;
  • тривалий експлуатаційний термін;
  • стійкість до механічних пошкоджень.

Профілі можуть мати різну довжину, ширину і форму. Вибір конкретного варіанту відбувається після уточнення всіх нюансів на будівельному об’єкті замовника.

Технологія монтажу каркасів

З металевих профілів можна спорудити будь-які конструкції, при цьому черговість дій завжди однакова:

  1. Підготовка. Для початку необхідно зв’язатися з нашим оператором викликати майстра для проведення замірів і купити послугу монтажу металлокаркасов.
  2. Розробка проекту. Спільно із замовником в спеціальному візуалізаторі створюється майбутня конструкція, підбираються потрібні матеріали, обумовлюються терміни і вартість робіт.
  3. Розмітка. Якщо обидві сторони все влаштувало, то фахівці компанії «Гарант Плюс» виїжджають на об’єкт і виробляють розмітку поверхні. Далі підбирається основний напрямок укладання елементів, промальовувалися лінії-орієнтири.
  4. Монтаж. Майстри приступають до формування каркаса. По завершенню роботи клієнт отримує конструкцію, повністю підготовлену до подальшої обробки.
  5. 5. Завершальний етап. При необхідності фахівці зроблять укладку проводки, комунікаційних труб або займуться додаткової тепло- і звукоізоляцією. В кінці каркас обшивається листовим матеріалом. Далі можлива установка енергозберігаючих склопакетів .

Для проведення якісного та недорогого монтажу металлокаркасов вимагається володіння спеціальними інженерними навичками і знаннями, потрібен хороший досвід робіт. Фахівці компанії «Гарант Плюс» впораються з подібним завданням на найвищому рівні. Ми чітко узгодимо всі технічні та проектні моменти виконання замовлення, здійснюються розрахунки і будемо дотримуватися обумовлених термінів. Якщо ви хочете облагородити квартиру всередині або будинок зовні, зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.