Малинівка

Опублікував в
652

Виготовлення та встановлення пластикових вікон і дверей в Малинівці (Харківська область)

Майстри компанії GarantPlus виготовлять пластикові вікна і встановлять їх в Малинівці, з доставкою матеріалу на ваш об’єкт. Виготовимо і встановимо двері, ролети , жалюзі, виконаємо утеплення приватних будинків і ремонт фасадів. Замовити виїзд замірника можна по телефону +38 (093) 905-72-99. Працюємо цілорічно.

Утеплення котеджів і приватних будинків

Оплачуєте великі суми за газ і електроенергію? Тоді вам потрібно терміново утеплити будинок в Малинівці пінопластом, мінеральною ватою, спеціальними штукатурками або облицювальними матеріалами. Газ буде тільки дорожчати з кожним роком, вкладені гроші в ремонт фасадів будівель і утеплення окупляться вже на другий-третій опалювальний сезон.

У деяких випадках потрібно виконувати ремонт фасадів, його гідроізоляцію або просто декоративну обробку. Якщо ви плануєте такі заходи, краще зателефонувати професіоналам, які приїдуть, зроблять всю роботу і нададуть тривалу гарантію.

Установка і виготовлення металопластикових вікон в Малинівці (Харківська область, Чугуївський район)

Компанія GarantPlus виготовить пластикові вікна по вашим розмірами з можливістю вибору профілю. Пропонуємо недорогі металопластикові вікна, елітні енергоефективні німецькі профілі і склопакети. Ціни вийдуть дешевше, ніж в Харкові, оскільки ми є виробниками.

Виготовляємо також холодне скління з алюмінієвого профілю, ПВХ вікна, двері, а також ролети і жалюзі будь-яких розмірів.

Для тих, хто хоче знизити витрати на опалення, допоможемо отримати «теплі кредити» від держави, виконаємо комплексне обстеження будівлі. Знайдемо причину витоку тепла і зробимо ремонт фасадів, заміну підвіконь, установку пластикових теплих вікон , заміну склопакетів на сучасні конструкції з інертними газами.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.