Кредитування

Вигідні умови кредитування для клієнтів Garant Plus

Компанія Garant Plus пропонує своїм постійним та новим клієнтам не відкладати покупку на тривалий термін і зустріти холоди в затишній оселі, оформивши товар в кредит. Як багато компаній, ми співпрацюємо з банком і допомагаємо своїм клієнтам набувати бажаного товару в будь-який час. А сума за куплений товар розподіляється таким чином, щоб не вплинути істотно на сімейний бюджет.

Компанія рада запропонувати гнучку процедуру оформлення покупки. Як банку-партнера виступає ПриватБанк

кредит на окна

Оплата замовлення кредитною карткою ПриватБанка

GarantPlus ввів новий спосіб оплати для наших клієнтів – оплата товарів і послуг платіжними картами через POS-термінал ПриватБанку.

Кредитка являє собою пластикову карту, на яку банк перераховує клієнту певний фінансовий ліміт. В рамках виділеної суми, власник картки може здійснювати покупки в торговельних точках і оплачувати послуги на свій розсуд.

Перевага такого способу розрахунку полягає в швидкому зарахування коштів, при покупці, на наш банківський рахунок. Це істотно підвищує якість і швидкість обслуговування, допомагає уникнути ситуацій, коли клієнту для здійснення угоди не вистачає готівки.

Процедура оплати частинами

Розплатившись за допомогою кредитної картки, з вашого кредитного рахунку списується лише частина суми товару. Залишок суми буде списуватися щомісяця рівними частинами. Вартість можна розбити на 25 щомісячних платежів, підбираючи максимально відповідну для вас суму. Є можливість дострокового погашення кредиту.

Розраховуючись за допомогою кредитної картки, важливо враховувати два моменти:

  • вартість покупки повинна бути в рамках виділеного вам кредитного ліміту;
  • на кредитній картці повинна залишатися достатня сума для погашення першого платежу.

Миттєва і зручна угода

Оформление покупки не требует обязательного присутствия кредитного эксперта от ПриватБанка. Сделка совершается на кассе. Там же от вас потребуется поставить свою подпись на чеке, который выступает договором.

Наші клієнти можуть скористатися послугами сервісу «Оплата частинами або« Миттєва розстрочка ». Сервіси діють для банківських карт «Універсальна», «Універсальна Gold», а також карт Platinum, Infinite, World Signia / Elite.

Державна програма енергозбереження

energo-banner-rus

 

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.