Котли

Котли в Чугуєві та Харкові

Хороша опалювальна система – це запорука тепла і затишку в приватному будинку. Серед усього асортименту котлів, саме твердопаливні моделі гарантую максимальний комфорт при мінімальних зусиллях.

Кваліфіковані фахівці компанії «Гарант Плюс» допоможуть замовити котли і гарантувати теплу обстановку в кожному будинку. Тим, хто не може вибрати оптимальну модель самостійно, наші менеджери завжди готові прийти на допомогу. Все, що потрібно – зателефонувати за номером: (093) 905-72-99.

Як вибрати котли недорого?

Щоб вибрати оптимальний опалювальне обладнання для утеплення будинку, потрібно враховувати наступні критерії:

  • Вид палива. Ми пропонуємо купити котли, які працюють на всіляких видах твердого палива: брикетах, вугіллі, дровах, гумі, твердих побутових відходах і так далі. При цьому, переважно все ж використовувати вугілля. Інші види палива знижують заявлену потужність на 15-25%.
  • Тип установки. Залежно від планування будинку, можна встановити настінний або підлоговий котел.
  • ККД. Твердопаливні котли мають високий ККД – від 75%, а газові – більше 95%.
  • Час горіння. В середньому, після повного завантаження топки котли на твердому паливі гарантують тепло в будинку як мінімум на 12 годин.
  • Необхідність отримувати додаткові дозволи на установку котлів.

Ми пропонуємо надійні котли, установка яких можлива навіть в місцевості без газу і стабільної подачі електроенергії. Додатково зберегти тепло допоможе своєчасна заміна старих вікон на металопластикові аналоги і скління балкона.

Kotel-tverdotoplivnyj

Переваги установки котлів на твердому паливі

Твердопаливні котли – це скорочення витрат, постійне тепло і максимальний комфорт. Дане обладнання для утеплення будинків має такі переваги:

  • Універсальність – сумісність з різними видами палива.
  • Простота у використанні – за рахунок рухомих колосників видалення золи не займатиме багато сил і часу. Автоматична система контролю температур гарантує підтримку тепла надовго.
  • Тривале горіння за рахунок великої топки.
  • Надійна і стабільна робота незалежно від газифікації і стабільності роботи електромережі.
  • Економне витрачання палива.

Гідними конкурентами твердопаливних котлів є електричні опалювальні системи, які характеризуються безшумною роботою, відсутністю відкритого полум’я, шкідливих викидів і запахів, а також компактні габарити. Газові котли, хоч і забезпечують максимальну автоматизацію і високий ККД, не можуть встановлюватися без дозволів.

Компанія «Гарант Плюс» допомагає вибрати оптимальне обладнання для утеплення приміщень. Сучасні металопластикові вікна, засклення балконів і покупка котлів – це головні умови тепла в кожному окремому будинку Чугуєва. Якщо ви хочете придбати і встановити котли на вигідних умовах, то поспішіть звернутися саме до нас. Ми працюємо з понеділка по суботу.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.