Комплектуючі на вікна

Комплектуючі на вікна

Якісна та сучасна віконна система потребує міцних і довговічних комплектуючих. Існує думка, що свідчить, що функціональність і працездатність вікна на 50% залежить від правильного підбору фурнітури. Комплектуючі представляють собою комплекс різних деталей, що дозволяють утримувати на місці, відкривати і закривати стулки, а також забезпечують їх щільне прилягання до профілю.

Компанія «Гарант Плюс» з 2006 року займається установкою різних пластикових конструкцій в Чугуєві. Багатий практичний досвід показав, що навіть недорогі комплектуючі на вікна повинні бути високоякісними і надійними. Тому ми пропонуємо продукцію тільки від перевірених постачальників. Якщо ви хочете оснастити свої вікна професійної фурнітурою, то зателефонуйте нам за номером (093) 905-72-99.

komplektujushie

Призначення деяких комплектуючих на вікна

Існує кілька десятків важливих деталей, без яких вікно не зможе виконувати свої головні функції. Основні види і призначення деяких елементів фурнітури:

  • Обмежувач повороту. Фіксує стулку в максимальному відкритому положенні. Іноді оснащується спеціальним гальмом.
  • Відкидні ножиці. Встановлюються для полегшення експлуатації конструкції. Допомагають утримувати поворотно-відкидні вікна у відритому вигляді.
  • Засувка. Утримує стулку на місці і не дає їй відкритися навіть при сильному протязі.
  • Деталь для підняття провисаючої стулки. Виріб знімає загальне навантаження з петель у всіх положеннях вікон.
  • Ручка. Елемент кріпиться на одній зі сторін стулки і дозволяє відкривати / закривати вікно. Існують ручки з високим рівнем зламобезпечних. У них вбудовують особливий захисний механізм, який не дозволяє відкрити стулку зовні.
  • Петлі. Накладні або завіси конструкції, на яких утримуються стулки. Вони можуть бути різної конфігурації, противовзломними і прихованими.
  • Цапфи і планки. Компактні складові запірного механізму. Вони служать для забезпечення максимального зчеплення між деталями при здійсненні поворотів різними елементами.
  • Ущільнювачі. Використовуються для поліпшення показника енергоефективності всієї віконної конструкції. У нас можна придбати комплектуючі на вікна даного типу з різних матеріалів: каучуку, силікону, ПВХ, термоеластопласту та інших.
  • Дитячі та багатозамочні замки. Обмежують доступ до відкриття стулки. Деякі види таких виробів повністю виключають цю можливість, інші можуть розорювати вікна на режим провітрювання.
  • Декоративні накладки. Закривають видимі оку елементи комплектуючих і надають всій конструкції більшу естетичність. З їх допомогою можна створити дизайнерський і оригінальний вигляд вікна.

Замовити комплектуючі на вікна просто – достатньо зв’язатися з нами будь-яким зручним способом і розповісти про свої уподобання. Якщо ви не знаєте, як вибрати відповідну фурнітуру, зателефонуйте нам за вказаним номером, щоб отримати кваліфіковану консультацію.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.