Захисні ролети
Охоронні системи вікон і дверей пройшли довгу еволюцію, останнім досягненням якої стала поява на ринку захисних ролетів. Рольставні представляють собою полотно з міцного екструдованого металу (зазвичай сталь або алюміній), поділеного на горизонтальні смуги. Ламелі за допомогою особливого механізму намотуються на вал і закріплюються в коробі, який монтується над / у віконному або дверному прорізі.
У закритому стані ролети забезпечують надійний захист дому, вітрині магазину або офісу від різного роду природних і механічних впливів. Ці вироби користуються неймовірним попитом, що обумовлено їх якістю збірки, чудовою естетичної складової і простотою використання. У компанії «Гарант Плюс» можна замовити захисні ролети будь-якого розміру, форми і забарвлення в Чугуєві. Щоб запросити зморщок із зразками на об’єкт, заповніть форму на нашому сайті або зателефонуйте за номером (093) 905-72-99.
Типи управління захисними ролетами
Рольставні – конструкція, оснащена спеціальним підйомним пристроєм, який забезпечує максимальну функціональність виробу. Всі підйомники можна умовно розділити на дві категорії: механіка і автоматика. До першої групи відносять управління через торсионную пружину, редуктор, стрічку чи карданний вал, до другої – через стаціонарні кнопки або за допомогою пульта. Основні особливості підйомних пристроїв:
- Стрічкові (вага до 15 кг). Найдоступніший і простий варіант, який підходить для легких виробів. Принцип дії: перший край стрічки фіксується в шківі, який розташований в валу, а другий – в лентоукладчика, що знаходиться всередині будівлі біля вікна чи двері. Щоб керувати ролетами, потрібно тягнути стрічку.
- Карданні (вага до 35 кг). Рух ролет відбувається шляхом обертання ручки, приєднаної до кардану.
- Редукторні (вага до 60 кг). Ці недорогі захисні ролети комплектуються міцним тросом замість стрічки. Підйомний механізм кріпиться всередині будівлі, а управляти ролетами можна за допомогою зручної ручки, встановленої в тросопріемніке.
- Пружинні (вага до 80 кг). На нижній направляє таких виробів монтуються дві ергономічні ручки. Щоб змінити положення ролет, потрібно потягнути за ці ручки в потрібному напрямку.
Найпотужніші конструкції оснащуються автоматичними механізмами управління. Всередині короба знаходиться потужний електричний двигун, що приводить в дію рольставні. На підбір двигуна, в першу чергу, впливає вага встановлюваного полотна. Існують автоматичні моделі, оснащені функцією аварійного відкривання. У разі поломки моторчика такі ролети можна відкрити за допомогою обертання спеціальної ручки.
Якщо ви приймете рішення придбати захисні ролети у нашій компанії, то отримаєте можливість насолодитися всіма перевагами такої продукції за доступною ціною. Також у нас можна замовити підвіконня . Зателефонуйте нам за вказаним номером – ми з радістю надамо відповіді на всі ваші запитання.