Гаражні ролети

Замовити гаражні ролети в Чугуєві та Харкові

Виробництво і установка гаражних ролетів – один з напрямків діяльності компанії «Гарант Плюс», якою ми займаємося професійно, з наданням клієнтові вигідних умов і розумних цін. Найчастіше такі гаражні ворота замовляють власники приватних будинків, їх експлуатаційні характеристики не припускають занадто часте використання. Оптимальна частота користування – не більше 10 циклів відкриття і закриття в день. Якщо вам потрібні гаражні ролети для більш частого використання, проектувальники «Гарант Плюс» зберуть конструкцію, що витримує передбачувані експлуатаційні навантаження.

Виконуємо гаражні ворота за стандартними розмірами, це від 1,8 до 3,1 м у висоту, від 2 м до 6 м в ширину, проте готові виготовити конструкцію нестандартних розмірів, за ескізом замовника.

Особливості та гідності гаражних ролетів

Як правило люди, які вирішили замовити гаражні ролети, велику увагу приділяють їх зовнішнім виглядом. Ворота повинні гармонійно вписуватися в екстер’єр будівлі, мати привабливий, охайний вигляд, і звичайно, задовольняти смакам власника. Тому ми пропонуємо великий вибір колірних рішень, фактур, різновидів полотна.

Інший, не менш важливе питання, яке цікавить замовників: чи зберігають гаражні ворота тепло? Заявляємо, що гаражні ролети від «Гарант Плюс» розраховані на експлуатацію в широкому діапазоні температур. Забезпечують надійну теплоізоляцію, зовнішня обробка не боїться перепаду температур, конструкція підтримує в приміщенні оптимальний мікроклімат. Панель роллета, товщиною 45 мм, також забезпечує чудову звукоізоляцію.

Термін служби наших гаражних ролетів – не менше 25 років. Виконуємо установку швидко і якісно, з використанням професійного устаткування, щоб уникнути навіть найменших зазорів між панелями. Це забезпечує більш високий рівень безпеки, захищає вас і майно від злому.

garazhnye-rollety

Переваги замовлення гаражних ролетів в «Гарант Плюс»:

  • доступні, конкурентоспроможні ціни;
  • швидка обробка замовлень, оперативне виготовлення ролетів;
  • замір гаражних ролетів виконують досвідчені професіонали;
  • використання тільки якісних матеріалів, фурнітури, від перевірених постачальників;
  • надання послуги гаражні ролети під ключ недорого;
  • • виготовлення воріт за ескізами замовника;
  • професійна консультація;
  • ретельний контроль кожного етапу виробництва, виключення можливості браку;
  • • різноманітність варіантів оформлення полотна ролетів.

Зробити замовлення на гаражні ролети в «Гарант Плюс»

Якщо ви не впевнені, де купити гаражні ролети, не сумнівайтеся, скористайтеся послугами професіоналів – компанії «Гарант Плюс». Співпрацюємо з фізичними особами та компаніями, беремося за оптові і термінові замовлення.

Зв’яжіться з нашими менеджерами по телефону, вказаному на сайті. Ви також можете зробити замовлення за допомогою електронної пошти, або приїхавши в офіси за адресами м Чугуїв, вул. Харківська, 249 та вул. Харківська, 157.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.