Фурнітура

Фурнітура для вікон і дверей в Чугуєві і Харківської області

Віконною фурнітурою називають комплекс деталей, які допомагають утримувати, відкривати і закривати стулку, а також гарантувати її щільне прилягання до профілю.

Якісні механізми надійно захищені від корозії, завдяки чому вони надовго зберігають свій первісний вигляд. На них покладається сильна механічна дія, тому після певного числа циклів відкривання-закривання деталі потребують заміни. Саме в цей момент магазин «Гарант Плюс» і готовий допомогти. Щоб знову повернути віконній стулці легкість і плавність рухів, поспішіть зателефонувати за номером (093) 905-72-99. Ми пропонуємо фірмову фурнітуру від перевірених виробників – AXOR і Roto.

Різновиди фурнітури

З урахуванням способу відкривання віконної системи, існують такі види фурнітури:

  • поворотно-відкидна;
  • зсувні;
  • поворотна;
  • відкривається назовні;
  • механізми для дистанційного керування.

Ми пропонуємо надійну і функціональну фурнітуру для віконних систем економ, стандарт і преміум-класу. Для додаткового захисту від механічного впливу пластикові вікна можна укомплектувати противовзломними механізмами.

«Гарант Плюс» допомагає купити фурнітуру, яка забезпечує віконними системам максимум можливостей. Так, мікроліфт-блокіратор перешкоджає провисання віконної стулки, тоді як клапан мікропровітрювання гарантує проникнення свіжого повітря в приміщення.

Крім того, що продається вся фурнітура недорого, її можна підібрати за матеріалом, кольором, ступеня міцності і бажаного бюджету. Головна відмінність всіх якісних кріплень і запірних механізмів віконної системи – оцинковане покриття, яке надає високий захист від утворення корозії на всіх етапах експлуатації.

Швидкий і зручний монтаж, надійність у використанні, забезпечення герметичності вікна – це ключові переваги віконної фурнітури в нашому асортименті.

furnitura

Де замовити віконну фурнітуру?

Серед великого асортименту товарів в нашому магазині, кожен споживач вибере оптимальну фурнітуру. Ми пропонуємо стильні і функціональні віконні ручки, які зроблять процес відкривання і закривання віконної стулки легким і зручним. Петлі, кріплення, обмежувачі відкривання і інші механізми сприяють ефективній експлуатації віконної системи.

Наші головні переваги:

  • вигідні умови покупки;
  • співпраця з перевіреними виробниками якісної фурнітури;
  • безкоштовна консультація по телефону;
  • вся фурнітура недорого і в наявності;
  • механізми для вікон будь-якої конфігурації.

Ми допомагаємо замовити фурнітуру і безкоштовно прорахувати вартість сервісних робіт при необхідності.

У магазині «Гарант Плюс» є віконна фурнітура від перевірених виробників. Ми допоможемо підібрати механізми для злагодженої роботи віконної системи в умовах інтенсивної експлуатації. Щоб придбати деталі віконної системи в Чугуєві, поспішіть звернутися до нас за телефоном: (093) 905-72-99.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.