Двері магазинів

Купити двері магазинів в Чугуєві та Харкові

Вибираючи двері магазинів, віддавайте перевагу конструкціям, які складаються з пластикових панелей і посиленого профілю. Як правило, вони мають 1 або 2 стулки, і в залежності від ваших побажань, можуть бути маятниковими, автоматичними або орними. Магазинні двері також мають кілька рівнів безпеки, якого з них дотримуватися – вирішувати тільки вам.

Компанія «Гарант Плюс» пропонує купити двері магазинів з доставкою по Чугуєву і Харківської області. Виконуємо навіть складні оптові і роздрібні замовлення в найкоротші терміни. Є виробником, гарантуємо вигідні ціни: у вартість не закладається відсоток перекупників, магазинів, дилерів. Зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті, і наші консультанти дадуть відповідь на питання, зорієнтують за цінами, допоможуть зробити правильний вибір.

Особливості та гідності дверей магазинів

Щоб двері магазину справно служили протягом усього терміну експлуатації, а цей термін був довгим, звертайтеся до професіоналів. Головна відмінність ПВХ дверей, які експлуатуються в магазинах – це зносостійкість, стійкість до деформацій. Розраховані на значний людський трафік, вони витримують велику кількість циклів відкривання і закривання.

Крім того, установка дверей магазинів передбачає використання противовзломной фурнітури, ударотривких, антивандальних склопакетів. Вони виводять безпеку магазину на новий рівень, збільшують функціональність конструкції. Досвідчена бригада фахівців надійно зафіксує двері в отворі, в роботі використовуємо професійне обладнання, і відпрацьовані методики. Готові, встановлені двері від «Гарант Плюс» відповідають вимогам безпеки.

Компанія «Гарант Плюс» виготовляє дверні конструкції з міцних, надійних матеріалів від надійних постачальників. Фурнітура торгових марок AXOR, Roto, профілі від WDS, і німецької компанії Aluplast.

dveri-magazin

Переваги дверей магазинів, які ми пропонуємо:

  • простота догляду і довговічність;
  • стійкість до перепадів температур, вологості, ультрафіолетових променів;
  • надійна шумо- і теплоізоляція, захист приміщення від бруду і пилу;
  • естетично привабливий зовнішній вигляд;
  • варіативність конструкції, фурнітури, кольору;
  • забезпечення високого рівня безпеки;
  • недорога, конкурентоспроможна ціна.

Зробити замовлення на двері магазинів від виробника «Гарант Плюс»

Гарантуємо вигідні умови, беремося за термінові замовлення, оптовим і постійним клієнтам пропонуємо спеціальні знижки, гнучку бонусну систему, вигідні пропозиції, допомога в конструюванні. Знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта, прагнемо виконувати навіть найменші вимоги і побажання.

Щоб зробити замовлення, зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті. Ви також можете замовити замір дверей магазинів, скориставшись електронною поштою. Або приїжджайте в офіси за адресою м Чугуїв, вул. Харківська, 249 та вул. Харківська, 157.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.