Броньовані двері

Замовити броньовані двері в Харківській області

Кожен порядний власник квартири або будинку печеться про безпеку домочадців і майна, прагне максимально посилити безпеку рідної оселі. Як забезпечити збереження квартири та всього, що знаходиться всередині? Встановити сигналізацію, грати на вікна, і звичайно, не забути замовити броньовані двері. Це найбільш доступний і надійний спосіб вивести безпеку житла на новий рівень, захистити від проникнення навіть самих виборчих зловмисників. Не зайвим буде потурбуватися про безпеку і в тому випадку, якщо ви є власником магазину або комерційної організації. Посилені двері вхідної групи дозволять заощадити на послугах служби безпеки, убезпечать від неприємних інцидентів.

Незважаючи на поширену думку, броньованих дверей зовсім не обов’язково бути масивної, займати багато місця, і виглядати непривабливо. Компанія «Гарант Плюс» пропонує броньовані двері недорого, з доставкою по Чугуєву і Харкову. Гарантуємо вигідні умови, оперативну доставку, якісну установку.

Що таке броньовані двері?

Броньовані двері, на відміну від дверей звичайної – складна, продумана конструкція, яка може складатися з:

 • сталевого листа, посиленого металевими ребрами;
 • декількох зламостійких замків;
 • кулестійкого, ударостійкого скла.

Зовнішній вигляд і конструкційні особливості броньованих дверей залежать в першу чергу від місця її використання. Наприклад, броньовані двері в квартиру зовні нічим не відрізняється від звичайних дверей. Міжкімнатні броньовані двері в громадських приміщеннях – це легка, естетично приваблива конструкція, яка не акцентує увагу на захисних якостях, і не викликає тим самим занепокоєння відвідувачів.

бронированные двери

Представлені в каталозі моделі броньованих дверей відрізняються привабливістю і естетичністю, підвищений рівень забезпечується безпеки – лише додаткова характеристика звичних всім дверей.

Переваги замовлення броньованих дверей в «Гарант Плюс»:

 • Є виробником дверей, а значить, пропонуємо максимально привабливі ціни;
 • Послуга установки броньованих дверей під ключ;
 • Професійна консультація по телефону і в офісі;
 • Швидка обробка замовлень, оперативне виготовлення дверей, установка;
 • Зняття точних вимірів, виключаємо виникнення шлюбу;
 • Виготовлення броньованих дверей по кресленнях замовника.

Замовити броньовані двері в компанії «Гарант Плюс»

Компанія «Гарант Плюс» здійснює оптову та роздрібну реалізацію дверей на території Харкова, Чугуєва. Досвід роботи більше 10 років, вивірена технологія виготовлення дверей, співпраця тільки з перевіреними і надійними постачальниками комплектуючих – все це дозволяє нам гарантувати високу якість пропонованої продукції. Замір броньованих дверей виконується навченими професіоналами, щоб готова двері не викликала нарікань, щільно прилягала до одвірка, забезпечуючи герметичність, захист не тільки від зловмисників, але і від пилу, спеки, холоду, вітру.

Щоб купити броньовані двері, зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті. Ви також можете оформити замовлення, написав на електронну пошту, або під’їхавши в офіси, за адресою:

 • м.Чугуїв, вул. Харківська, 249;
 • м.Чугуїв, вул. Харківська, 157.
Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.