Балконные блоки и двери

Балконні блоки і двері в Чугуєві та Харкові

(093) 905-72-99

Види балконних блоків

  • Поворотно-відкидні з глухим вікном. Це найбільш ходовий і економічний варіант. Такий блок має безліч переваг: забезпечує легкий вхід на балкон, дозволяє провітрювати приміщення без утворення протягів, за рахунок установки вікна пропускає в кімнату достатню кількість світла. При установці такої конструкції користувачі можуть відкривати двері простим натисканням на ручку.
  • Блок зі скляними дверима. Такий тип скління набагато цікавіше виглядає в дизайнерському плані. Ця конструкція передбачає установку 1- або 2-камерних склопакетів, що дозволяє помітно збільшити показник енергозбереження. Крім цього, скляні двері пропускає в приміщення більше світла, що візуально збільшує простір кімнати.
  • Блок з поворотно-відкидним вікном. Ще один затребуваний варіант серед покупців. Такі недорогі балконні блоки і двері підійдуть тим, хто звик ставити вікна на провітрювання. Варто зазначити, що подібні вироби мають меншу світлопропускну здатність, на відміну від попередніх.
  • Блок з дверима з сендвіч-панеллю внизу. Такий варіант дозволяє приховати від сторонніх очей речі, розміщені в нижній частині балкона, він повністю безпечний для маленьких дітей.
  • Французьке скління. Конструкція оснащується вікном і дверима, що складається з склопакета на всю висоту полотна. Подібні варіанти популярні при панорамному склінні всіх інших прорізів.

Чому ми

Быстрая скорость обработки заказов

Изготовим балконный блок в сжатые сроки, даже во время высокого сезона. Быстро установим окно и дверь на балконе.

Гарантия качества

На балконные двери и блоки даем гарантию от производителя. 1 год на все работы и 3 года на системы и комплектущие.

Выгодные цены

Цены от производителя без переплат. Для пенсионеров скидки. Работаем с программой энергосбережения для возврата затрат.

Нас рекомендуют

Убедитесь в нашей безупречной репутации. Посетите страницу отзывов и присоединяйтесь к довольным клиентам.

Як вибрати балконний блок

Конструкція, що включає з’єднані двері і вікно, називається балконний блок. Головне його призначення – поділ кімнати і лоджії один від одного. Крім цього, він виконує функцію своєрідного бар’єру, що захищає приміщення від попадання пилу, бруду і опадів в будинках, де балкон не засклений. Якщо в квартирі вже було вироблено скління лоджії, то такий блок служить додатковим тепло- і звукоизолятором. Купити балконні блоки і двері можна як зі стандартною системою розорювання, так і з іншими механізмами відкривання. Сучасно і оригінально виглядають розсувні двері, а для широких прорізів кращим рішенням стане установка двох орних стулок.Купити балконні блоки і двері можна як зі стандартною системою розорювання, так і з іншими механізмами відкривання. Сучасно і оригінально виглядають розсувні двері, а для широких прорізів кращим рішенням стане установка двох орних стулок.Наша компанія завжди прагне до якості, тому комплектує блоки надійної і зносостійкого фурнітурою:
  • ручками;
  • зовнішніми засувками;
  • замками;
  • обмежувачами розорювання;
  • орними москітні сітки.
Щоб отримати балконний блок, необхідно зв’язатися з нами для виклику замірника. Ця послуга надається абсолютно безкоштовно і потрібна для отримання точних розрахунків. Габарити прорізів грають одну з першорядних ролей при виготовленні подібних конструкцій на замовлення. Щоб обговорити з менеджером-який зручний час для проведення замірів, зателефонуйте нам по вказаному телефону.
Звоните

(093) 905-72-99

Чугуев

ул. Харьковская, 249 и 157

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.